Turnaj 5. 6. 2019 – Golf Resort Telč

V nádherné scenérii Vysočiny a nedaleko historického města Telč se nachází exklusivní 18jamkové hřiště.


Na tomto hřišti mezinárodních parametrů dřív každým rokem hostoval celosvětový juniorský turnaj Faldo Series. Je vybudováno na 70 ha
v mírně zvlněné krajině plné hlubokých lesů, jezer a rybníků.


Služby golfového resortu doplňuje čtyřhvězdičkový hotel Šiškův mlýn. Barokní mlýn ze 16. století, zrekonstruovaný na hotel, je vhodný jak pro golfisty, rodiny s dětmi, tak pro pořádání firemních akcí.


Stránky hřiště: www.czgolf.cz/golf-resort-telc


8:00 registrace hráčů, snídaně

9:45 zahájení turnaje

10:00 cannon start


vložené soutěže:

nearest to pin

longest drive


15:00 raut

16:30 vyhlášení výsledků


Součástí golfového resortu je čtyřhvězdičkový hotel Šiškův mlýn. Barokní mlýn ze 16. století, zrekonstruovaný na hotel.


Srdce areálu Šiškova mlýna tvoří atrium – barokní mlýn a tři původně hospodářské objekty, které patří ke kulturním památkám České republiky. Po celkové rekonstrukci zde vznikl zcela mimořádný komplex poskytující nejen služby ubytovací a stravovací, ale umožňující i nejrůznější společenské, sportovní a rekreační aktivity.


KONTAKTY

tel.: 731 882 111

e-mail: siskuvmlyn@seznam.cz


Společná HCP 0–12 ↑ nahoru
# Hráč Klub HCP před HCP po Stableford body APGT body
1 ČÍŽEK Jiří GCHOS 9 8.2 40 25
2 MUŠÁLEK Jan ZGCKR 8.5 8.5 35 22
3 LANDA Pavel GCKAR 7.4 7.5 33 20
4 VENCLÍK Petr GCBBR 5.4 5.5 32 19
5 ČADEK Jakub LGCPY 10.7 10.8 32 18
6 JIRAS Tomáš CESGK 7 7.1 32 17
7 PAVLÁSEK Petr SLOGC 11.1 11.2 32 16
8 VLČEK Josef GCGRA 7.5 7.6 30 15
9 SIMON David GCCSH 11.3 11.4 26 14
10 WASSERBURGER Bedřich PGCCE 4.6 4.7 25 13
11 HOLEČEK Pavel GCPAR 11.1 11.2 24 12
Společná HCP 12.1–24 ↑ nahoru
# Hráč Klub HCP před HCP po Stableford body APGT body
1 ČADEK Karel GKCBR 21.9 19.9 41 25
2 KOROL Jiří GCPAR 12.2 11.9 37 22
3 STAŇKOVÁ Zuzana GCMUP 16.6 16.6 35 20
4 POLÁČEK Pavel GCCSH 14.2 14.2 35 19
5 HORÁK Milan GCTUL 17.6 17.6 35 18
6 STEJSKAL Jan GCKON 14.8 14.8 35 17
7 GROF Roman GCKUH 12.9 12.9 34 16
8 ČERNOCH Oldřich BENAG 16.5 16.5 34 15
9 ORŠOVÝ Vladimír PGCOV 16 16 34 14
10 ČADEK Martin LGCPY 18.9 18.9 33 13
11 ŠÁLEK František GCHOR 12.7 12.7 33 12
12 MINAŘÍK Miroslav GCMST 20.1 20.1 32 11
13 SMRČEK Petr GCLIP 17 17.1 32 10
14 RŮŽIČKA Václav RHFGC 18.9 19 31 9
15 ŠTRUNC Jiří GKDDV 20.8 20.9 31 8
16 URBAN Martin RHFGC 14.3 14.4 31 7
17 NESVADBA Michal LGCPY 18.6 18.7 30 6
18 MACHALA Ludvík GCBRN 21.4 21.5 30 5
19 PANENKA Antonín GKLIS 16.8 16.9 30 4
20 BLAHUTA Vladimír CENGC 13.2 13.3 30 3
21 SVOBODA Michal SOGCC 20.3 20.4 29 2
22 FAŠKO Lubomír GCPBR 21.7 21.8 29 1
23 STANĚK Aleš GCMUP 20.9 21 29 0
24 BEJDÁK Jaroslav GCOLO 14.1 14.2 29 0
25 POBUDA Karel GCCSH 17.4 17.5 28 0
26 BESSER Jiří BERGC 17.5 17.6 28 0
27 BRAŠNOVÁ Milada GRGGC 21.5 21.5 27 0
28 POLAK Miroslav FRIGC 17.1 17.2 25 0
29 MÍČKA Pavel GCBBR 20.4 20.5 25 0
30 ZEITHAML Jaroslav GCNVR 20.6 20.7 24 0
31 HORKÝ Jiří GCHOS 12.4 12.5 23 0
32 KRONUS Jan GCKAR 23.5 23.6 22 0
33 BRAŠNA Antonín GRGGC 16.9 17 22 0
34 BANK Ivan SOGCC 18.6 18.7 21 0
35 LÉBR Josef GCOLO 20.3 20.4 19 0
36 MAŇAS David ZGCKR 16.7 16.8 16 0
37 MACHOŇ Miloslav GCKYN 18.7 18.8 16 0
Společná HCP 24.1–36 ↑ nahoru
# Hráč Klub HCP před HCP po Stableford body APGT body
1 MAYER Evžen GCBER 35.7 27.7 52 25
2 WASSERBURGER Bedřich GCLIP 33.6 29.6 44 22
3 ŠNOUR Karel GKCHP 34 31 42 20
4 KUNST Tomáš PANGC 30.9 28.9 40 19
5 ZEITHAML Miroslav GCNVR 29.2 29.2 34 18
6 JAROŠ Radek GCSVR 34.6 34.6 34 17
7 VANIŠ Pavel LGCPY 25.7 25.7 34 16
8 ŠTĚDRÁ Eva GCHOD 35.5 35.5 32 15
9 CHÁRA Štěpán GCHOD 26.2 26.3 30 14
10 ANDRŠ Petr CESGK 27.1 27.2 29 13
11 NÁVRAT Vít SLOGC 28.2 28.3 27 12
12 SVOBODA René LGCPY 26.3 26.4 26 11
13 SODOMOVÁ Eva LGCPY 27.6 27.7 25 10
14 HRUBÝ Ondřej CESGK 34.4 34.5 25 9
15 JEŽEK Lubomír LGCPY 26.3 26.4 23 8
16 VÍTEK Aleš GCOLO 26.4 26.5 23 7
17 SODOMA Viktor LGCPY 35 35.1 22 6
18 VOPATOVÁ Radka LGCPY 28.8 28.9 21 5
Společná HCP 36.1–54 ↑ nahoru
# Hráč Klub HCP před HCP po Stableford body APGT body
1 SALAVA Petr LGCPY 41 41 32 25
2 FÜRST Pavel PANGC 49 49 25 22
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Celkové pořadí
Společná 0–12
# Hráč 21. 7. 3. 9. 23. 9. Celkem
1 GROF Roman 25 25
2 OTÝPKA Martin 22 22
3 WASSERBURGER Bedřich 20 20
4 RŮŽIČKA Marek 19 19
5 TEJKL Richard 18 18
6 VILÍM Robert 17 17
7 HEŘMAN Sebastian 16 16
8 ČADEK Jakub 15 15
9 PŘEČEK Pavel 14 14
10 BURKERT Viktor st. 13 13
Společná 12.1–24
# Hráč 21. 7. 3. 9. 23. 9. Celkem
1 PŘÍKOP Miroslav 25 25
2 ŠNOUR Karel 22 22
3 MINAŘÍK Miroslav 20 20
4 HAVEL Jiří 19 19
5 STOJAR Jiří 18 18
6 KAMENÍČKOVÁ Lenka 17 17
7 RUPRECHT Daniel 16 16
8 NESVADBA Michal 15 15
9 PANATSIS Vasilis 14 14
10 GAZDÍK Antonín 13 13
Společná 24.1–36
# Hráč 21. 7. 3. 9. 23. 9. Celkem
1 KUNST Tomáš 25 25
2 DŽUPINKOVÁ Milada 22 22
3 BERVID Václav 20 20
4 VANIŠ Pavel 19 19
5 BRAŠNOVÁ Milada 18 18
6 HORÁKOVÁ Martina 17 17
7 WASSERBURGER Bedřich 16 16
8 ROSÁK Jan 15 15
9 LÉBR Josef 14 14
10 MACHOŇ Miloslav 13 13
Společná 36.1–54
# Hráč 21. 7. 3. 9. 23. 9. Celkem
1 PODROUŽEK Otakar 25 25
2 ŠPAČEK Michal 22 22
3 FÜRST Pavel 20 20
4 SALAVA Petr 19 19