Turnaj 6. 6. 2018 – Golf Resort Telč

V nádherné scenérii Vysočiny a nedaleko historického města Telč se nachází exklusivní 18jamkové hřiště.


Na tomto hřišti mezinárodních parametrů dřív každým rokem hostoval celosvětový juniorský turnaj Faldo Series. Je vybudováno na 70 ha
v mírně zvlněné krajině plné hlubokých lesů, jezer a rybníků.


Služby golfového resortu doplňuje čtyřhvězdičkový hotel Šiškův mlýn. Barokní mlýn ze 16. století, zrekonstruovaný na hotel, je vhodný jak pro golfisty, rodiny s dětmi, tak pro pořádání firemních akcí.


Stránky hřiště: www.czgolf.cz/golf-resort-telc


8:00 registrace hráčů, snídaně

9:45 zahájení turnaje

10:00 cannon start


vložené soutěže:

nearest to pin

longest drive


15:00 raut

16:30 vyhlášení výsledků


Součástí golfového resortu je čtyřhvězdičkový hotel Šiškův mlýn. Barokní mlýn ze 16. století, zrekonstruovaný na hotel.


Srdce areálu Šiškova mlýna tvoří atrium – barokní mlýn a tři původně hospodářské objekty, které patří ke kulturním památkám České republiky. Po celkové rekonstrukci zde vznikl zcela mimořádný komplex poskytující nejen služby ubytovací a stravovací, ale umožňující i nejrůznější společenské, sportovní a rekreační aktivity.


KONTAKTY

tel.: 731 882 111

e-mail: siskuvmlyn@seznam.cz


Společná HCP 0–12 ↑ nahoru
# Hráč Klub HCP před HCP po Stableford body APGT body
1 MAŘÍK Klaus GCKAR 4.3 4 39 25
2 HORKÝ Jiří GCHOS 11.8 11.8 36 22
3 KAREL Libor CESGK 11.7 11.7 34 20
4 HORÁK Miroslav GCKVA 8.9 9 30 19
5 WASSERBURGER Bedřich PGCCE 4.6 4.7 30 18
6 TEJKL Richard GCNVR 5.9 6 28 17
7 KUBÍČKOVÁ Nikola GKLIS 10.9 11 27 16
8 BERAN Aleš GRGGC 4.8 4.9 25 15
9 ČADEK Jakub LGCPY 10.8 10.9 23 14
10 TOMÍČEK Ivan GRGGC 11.4 11.5 19 13
11 ČERVENKA Marek GRGGC 8.1 8.2 16 12
Společná HCP 12.1–24 ↑ nahoru
# Hráč Klub HCP před HCP po Stableford body APGT body
1 KOPECKÝ Karel GCBBR 19.5 16.2 46 25
2 NESVADBA Michal LGCPY 20.8 18.4 42 22
3 HORSKÝ Radek GCMST 19.8 18.2 40 20
4 KARPÍŠEK Pavel GCALF 18.5 17.5 39 19
5 MAJER Josef GCHOR 14.2 13.3 39 18
6 VODIČKA Jiří GCMUP 12.1 11.5 38 17
7 SVOBODA Michal SOGCC 21.5 20.7 38 16
8 KOMOROUSOVÁ Lucie LGCPY 22.7 22.7 36 15
9 URBÁNEK Martin GCTLC 20.6 20.6 36 14
10 ŠMÍROVÁ Simona CESGK 23.9 23.9 35 13
11 OPP Jaroslav OLYGC 22.7 22.7 35 12
12 SIKMUND Radovan ERBGC 12.4 12.4 35 11
13 SIMON David GCCSH 12.2 12.2 34 10
14 KRONUS Roman GCHOS 20.2 20.2 34 9
15 VOLNÁ Danuše GCOSE 15 15 34 8
16 GOTTLIEBOVÁ Iva GCMST 22.1 22.1 34 7
17 ČERNOCH Oldřich BENAG 17.3 17.3 33 6
18 JOHN Jiří CESGK 13.8 13.8 33 5
19 KREJČÍ Radovan CESGK 15.7 15.7 33 4
20 SMRČEK Petr GCLIP 16.6 16.7 32 3
21 BESSER Jiří BERGC 17.7 17.8 32 2
22 MACHALA Ludvík GCBRN 19.2 19.3 31 1
23 VÁLEK Jan GKCEE 18.7 18.8 29 0
24 KOHOUTEK Michael GCPAR 14.4 14.5 29 0
25 GROLIG David GCBRN 18.5 18.6 29 0
26 TOMÍČEK Robert GRGGC 14.7 14.8 29 0
27 ČADEK Martin LGCPY 19.3 19.4 28 0
28 HORÁK Milan GCTUL 18.2 18.3 28 0
29 HAVEL Jiří GCCPR 15.7 15.8 27 0
30 ŘEHOŘ Václav RHFGC 18.6 18.7 27 0
31 STOJAR Jiří PGCOV 12.4 12.5 27 0
32 PLAJNER Jiří GCKVA 14.8 14.8 27 0
33 KOTRUS Jozef LGCPY 24 24.1 27 0
34 ŠLÉGR Lukáš GCMUP 14 14.1 27 0
35 POBUDA Karel GCCSH 17.3 17.4 27 0
36 PANATSIS Vasilis BERGC 12.8 12.9 26 0
37 MINAŘÍK Miroslav GCMST 21.2 21.3 25 0
38 REZÁK Jaroslav GCHOS 16.9 17 23 0
39 ZEZULKA Stanislav SOGCC 18.7 18.8 23 0
40 PĚTIVLASOVÁ Renata GKCBR 18.6 18.7 23 0
41 STRNAD Jan GCMUP 17.6 17.7 21 0
42 KUBEŠ Miroslav GCKAR 23.6 23.7 21 0
43 FEIST Petr LGCPY 15.3 15.4 21 0
44 MURAS Jaroslav PRZGK 17.1 17.2 12 0
Společná HCP 24.1–36 ↑ nahoru
# Hráč Klub HCP před HCP po Stableford body APGT body
1 VOPATOVÁ Radka LGCPY 33.9 29.9 44 25
2 MINAŘÍKOVÁ Karolína GCSBO 26.5 23.6 43 22
3 KUNST Tomáš PANGC 33.5 30.5 42 20
4 BÁRTA Martin GCHOS 36 33.5 41 19
5 HOLÁSEK Igor GCHOS 24.5 24.1 37 18
6 TRYLČOVÁ Radka GCALF 31.9 31.4 37 17
7 PTÁČEK Petr CESGK 28.6 28.6 34 16
8 SLANINOVÁ Iva ERBGC 31.1 31.1 32 15
9 BYDŽOVSKÝ Oto GCGRA 24.2 24.3 30 14
10 ČADEK Karel GKCBR 26.5 26.6 29 13
11 MARTINEC Tomáš GCBER 36 36 28 12
12 MORAVA Tomáš PRZGK 24.9 25 27 11
13 ANDRŠ Petr CESGK 26.9 27 25 10
14 ŠNAJDR Zbyněk GCBER 31.2 31.3 23 9
15 ŠTĚPÁN Rostislav CESGK 31.1 31.2 22 8
16 HORÁK Zbyněk BESGK 32.1 32.2 16 7
Společná HCP 37–54 ↑ nahoru
# Hráč Klub HCP před HCP po Stableford body APGT body
1 WASSERBURGER Bedřich GCLIP 54 41 49 25
2 HRUBÝ Ondřej CESGK 44 43 37 22
3 KRONUSOVÁ Jana GCHOS 39 39 28 20
4 MARKVARTOVÁ Eva GKCBR 54 54 26 19
5 ŠTĚDRÁ Eva GCHOD 37 37 26 18
6 FÜRST Pavel PANGC 49 49 4 17
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Celkové pořadí
Společná 0–12
# Hráč 16. 5. 6. 6. 12. 9. Celkem
1 KUBÍČKOVÁ Nikola 25 16 25 50
2 MAŘÍK Klaus 20 25 8 45
3 HORKÝ Jiří 19 22 6 41
4 ČADEK Jakub 22 14 18 40
5 WASSERBURGER Bedřich 18 19 37
6 HORÁK Miroslav 17 19 5 36
7 KAREL Libor 20 13 33
8 BERAN Aleš 15 15 30
9 TOMÍČEK Ivan 13 14 27
10 AUGUSTIN Adam 22 22
Společná 12.1–24
# Hráč 16. 5. 6. 6. 12. 9. Celkem
1 NESVADBA Michal 18 22 40
2 SIKMUND Radovan 25 11 11 36
3 URBAN Martin 16 19 35
4 VODIČKA Jiří 18 17 5 35
5 GOTTLIEBOVÁ Iva 4 7 25 32
6 ŠLÉGR Lukáš 20 0 12 32
7 ČADEK Martin 11 0 16 27
8 KOPECKÝ Karel 25 25
9 VÁLEK Jan 0 0 22 22
10 PANENKA Antonín 22 0 22
Společná 24.1–36
# Hráč 16. 5. 6. 6. 12. 9. Celkem
1 KUNST Tomáš 25 20 17 45
2 VOPATOVÁ Radka 10 25 19 44
3 PTÁČEK Petr 25 16 16 41
4 HRUBÝ Ondřej 18 22 15 40
5 BÁRTA Martin 20 19 39
6 SLANINOVÁ Iva 15 15 22 37
7 ČADEK Karel 22 13 11 35
8 JEŽEK Lubomír 13 18 31
9 ROUČKA Zdeněk 25 25
10 HORÁK Zbyněk 12 7 13 25
Společná 37–54
# Hráč 16. 5. 6. 6. 12. 9. Celkem
1 FÜRST Pavel 17 22 39
2 ŠTĚDRÁ Eva 19 18 37
3 WASSERBURGER Bedřich 25 25
4 PODLIPSKÝ Tomáš 25 25
5 STANISLAV Martin 22 22
6 KRONUSOVÁ Jana 20 20
7 KUSHNAREVA Alisa 20 20
8 MARKVARTOVÁ Eva 19 19
9 ROUČKOVÁ Daniela 19 19